دکتر ایزو

دکتر ایزو

مزایای دانش بنیان شدن چیست؟ چگونه شرکت و سازمان خود را دانش بنیان کنیم؟

شرکت دانش بنیان چیست؟ شرکت دانش‌بنیان یا شرکت متمرکز بر دانش، به شرکت‌هایی گفته می‌شود که دانش و فناوری، از پایه های اصلی دارایی آن‌ها باشد. دانش‌بنیان در ایران شرکت یا مؤسسه خصوصی یا تعاونی است که به منظور هم‌افزایی علم و ثروت، توسعه اقتصاد دانش‌محور، تحقق اهداف علمی و اقتصادی شامل گسترش، کاربرد نوآوری و تجاری‌سازی نتایج حاصل از …

2022/04/11 بازدید: 112

استخدام

یک شرکت معتبر به منظور تکمیل کادر خود، در حوزه های زیر از علاقمندان و متخصصان دعوت به همکاری می نماید؛۱- دیجیتال مارکتینگ ۲- سئو ۳- تولید محتوا ۴- بازاریابی تمامی پست های شغلی توامان بصورت الف: دور کاری و حضوری ب: پاره وقت و تمام وقت می باشند.علاقمندان به همکاری می توانند رزومه و یا مشخصات خود را به ایمیل pardisanmfg@gmail.com ارسال نمایند.

2022/02/13 بازدید: 113

آیا فرآیندهای سیستم غذایی شما با قانون ناتاشا همخوانی دارد؟

پس از تلاش­ های بسیار والدین ناتاشا ادنان-لاپروز[۱] برای جلب رای ، نوجوانی که در اثر آلرژی به ماده‌­ای که در لیست یک غذای آماده ذکر نشده­ بود فوت کرد، قانون ناتاشا از اول اکتبر ۲۰۲۱ در دستورالعمل اجرا قرار گرفت.

این تغییرات در سراسر انگلستان، اسکاتلند، ویلز و ایرلند شمالی با نام رسمی­ اصلاحیه اطلاعات غذایی بریتانیا نیز در دست اجرا قرار خواهد گرفت.

از این تاریخ، تجارت‌های غذایی ملزم هستند تا لیست تمام مواد مصرفی را بر روی غذاهایی که برای فروش مستقیم در اماکن آماده شده­ اند، ارائه دهند. این موضوع شامل زدن برچسب­­ های آلرژی­زایی می ­شود، که باید به طریقی مانند توپر کردن، مورب کردن یا رنگی کردن حروف، برجسته­ سازی شوند.

2022/01/23 بازدید: 278

آیا ۶ اشتباهی که در برنامه ریزی پایداری کسب و کار انجام می‌دهید را می شناسید؟

ه عنوان صاحب یک کسب و کار به خوبی مطلع هستید که سازمان‌هایی مانند سازمان شما، به دلیل تاثیری که روی کره زمین می‌گذارند، مورد قضاوت قرار می‌گیرند. در نتیجه این احتمال وجود دارد که هرچه پیش‌تر بروید، مشتریان بیشتری مبنای تصمیم خود برای خرید از شما را بر اساس اهداف پایداری‌تان قرار دهند. به همین دلیل، اسم‌های بزرگ بسیاری مانند آمازون، اپل و مایکروسافت برنامه پایداری منحصر به خود را ایجاد کرده‌اند و زمان آن فرا رسیده که دیگران نیز همین کار را انجام دهند. برای کمک به شما در ایجاد برنامه خودتان، شش اشتباهی که باید از آن اجتناب کنید را در اینجا گردآوری نموده‌ایم.

2022/01/19 بازدید: 124

باورهای غلط درباره‌ی گواهینامه‌ی ایزو ۹۰۰۱:۲۰۱۵

گواهینامه‌ی ایزو ۹۰۰۱:۲۰۱۵ به‌عنوانِ استانداردی ضروری در نظر گرفته می‌شود که شرکت‌ها برای بهبودِ رضایتِ مشتری و ارائه‌ی محصولات و خدماتِ اولیه‌ی باکیفیت، باید از آن استفاده کنند. ایزو ۹۰۰۱:۲۰۱۵، با پیاده‌سازیِ سیستمِ معتبرِ مدیریتِ کیفیت، مسیرِ شرکتِ شما را برای ایجادِ یک سیستمِ کنترلِ قوی برای کنترلِ کیفیت و دست‌یابی به اهدافِ کیفی و تجاری، هموار می‌کند. با این حال، باورها و تصوراتِ اشتباهی درباره‌ی ایزو ۹۰۰۱:۲۰۱۵ وجود دارد. این باورها و تصورات، ممکن است بر نظر یا دیدگاهِ شما درباره‌ی استاندارد و سیستم‌های مدیریتِ کیفیت که ممکن است مورد استفاده‌ی یکی از آشنایان یا همکارانتان باشد، تاثیری منفی بگذارند. در این نوشتار، برخی از این باورهای رایج را بررسی کرده و علتِ نادرستیِ آن‌ها را بیان می‌کنیم!

2022/01/12 بازدید: 133